Електрика для бізнесу здешевшає з 1 серпня - НКРЕКП


фото: ukranews
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, передбачає зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів з 1 серпня

Про це заявила голова НКРЕПУ Оксана Кривенко, пише Liga.net.

За її словами, це станеться у результаті перегляду тарифу для оператора системи передачі - Укренерго, затвердженого комітетом Верховної Ради з ПЕК 12 липня.

"Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема працює в штатному режимі, перерв в енергопостачання не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості поставки. При цьому запрацювали всі сегменти нового ринку", - заявила Кривенко.

  • Нагадаємо, 1 липня в Україні була запущена нова модель ринку електроенергії. Це було передбачено законом “Про ринок електричної енергії”, який Рада прийняла в квітні 2017 року. 
  • У зв’язку з цим єдиний покупець і продавець електроенергії - ДП Енергоринок - починає процес ліквідації. Вводяться двосторонні договори між виробниками та постачальниками/споживачами, біржі - ринок “на добу вперед” і внутрішньодобовий ринок, а також балансуючий ринок, на якому буде розраховуватися вартість небалансів (різниці між прогнозним і фактичним споживанням).

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати