live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Списки ув'язнених для спрощення, але кожного звільнятимуть окремо, - Полозов

Адвокат українських моряків зазначив, що нікого, як у фільмі, на мосту міняти не будуть, можливі взаємні звільнення

Про це Микола Полозов сказав у коментарі "Громадському".

Координатор групи захисників українських моряків Микола Полозов прокоментував продовження Росією тримання під вартою українським морякам. За його словами, наразі про обмін моряків не ідеться.

"Обміни, як такі, взагалі не передбачені. Нікого, як у фільмі на мосту, міняти не будуть. Можливі взаємні звільнення за різних процесуальних підстав з одного і з іншого боків. Є кілька процесуальних варіантів звільнення, які можна реалізувати в один день", - сказав адвокат.

Він також пояснив: "Список обміну - це спрощене найменування переліку ув'язнених в обох країнах. Кожного звільнятимуть з кожного боку за індивідуальними схемами. Оскільки у всіх різні стадії, різні органи тощо".

Також Полозов додав, що потрібна тільки політична воля, технічних та юридичних перешкод немає. На думку адвоката, дане питання не буде вирішене до парламентських виборів. Він наголосив, що Росія намагається лишити собі місце для політичного маневру. 

"Що стосується сьогоднішнього суду, то влада РФ намагається залишити собі місце для політичного маневру і контролю ситуації, оскільки якщо остаточне політичне рішення не було б прийняте до 24 липня, моряків довелося б звільнити з-під варти у зв'язку із закінченням терміну. А якщо не домовляться до цього часу? Всього тиждень залишається. Тому і продовжують, щоб тримати все під контролем", - сказав Полозов.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати