live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд вніс зміни до правил обов’язкового авіаційного страхування

Кабінет міністрів України постановою № 725 від 14 серпня вніс зміни в порядок і правила здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

В уряді відзначили, що внесені зміни дозволять оптимізувати рівень мінімальних страхових сум (лімітів відповідальності) по страхуванню відповідальності експлуатанта аеропорту (аеродрому, вертодрому) і сертифікованих суб'єктів наземного обслуговування за шкоду, заподіяну третім особам, спростять процедури визначення мінімальних страхових сум відповідальності для суб'єктів наземного обслуговування, а також приведуть їх до єдиної грошової одиниці вимірювання.

Постанова також встановлює мінімальні ліміти відповідальності, зокрема, для експлуатанта постійного злітно-посадкового майданчика - 130 тис. грн, для експлуатанта вертодрому - 5 млн грн, для експлуатанта аеропорту (аеродрому) за класифікацією ІСАО з кодовими літерами Е або F без права пасажирських перевезень - 5 млн грн, з правом пасажирський перевезень - 1,62 млрд грн.

Для сертифікованих суб'єктів наземного обслуговування за умови, що загальна річна кількість повітряних суден (відправлені і прибулі) в аеропорту (на аеродромі, вертодромі, постійного злітно-посадковому майданчику) до 1 тис. одиниць, мінімальна страхова сума становить 523 тис. грн, понад 1 тис. - 5 млн грн.

У разі, якщо суб'єкт наземного обслуговування надає послуги із загальною річною кількістю повітряних суден (відправлених і прибулих) з різних груп, мінімальна страхова сума визначається відповідно до групи, в якій розмір мінімальної страхової суми найбільший.

новини партнерів

16 липня, 2020 четвер

16 липня, 2020 четвер

15 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати