live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Доповідь ООН: РФ має забезпечити доступність освіти українською мовою

ООН опублікувала висновки та рекомендації щодо порушення прав людини в Криму

Текст доповіді оприлюднили на офіційному сайті організації.

Організація Об'єднаних Націй оприлюднила доповідь генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша про порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Сама доповідь буде представлена 23 вересня на 74-й сесії ООН.

У висновках і рекомендаціях доповіді ООН про становище справ із правами людини в Криму говориться, що за звітний період організації "не вдалося знайти взаємоприйнятної формули для забезпечення доступу Управління Верховного комісара ООН з прав людини у Криму".

Також у доповіді міститься заклик до Росії виконати всі свої зобов'язання щодо дотримання прав людини відповідно до міжнародних гуманітарних прав.

"Не менш важливо забезпечити ефективне розслідування всіх тверджень про жорстоке поводження, тортури, і насильницькі зникнення в Криму, а також забезпечити, щоб права на свободу висловлення поглядів, мирних зібрань, асоціації, думки, совісті та релігії могли здійснюватися будь-якою особою або групою осіб у Криму без будь-якої дискримінації за будь-яких підстав", - йдеться у висновках і рекомендаціях доповіді ООН.

У тексті також наводяться пропозиції до влади Російської Федерації. Зокрема "пропонується поважати право на мирні зібрання і зняти обмеження, запроваджені щодо кримськотатарської громади, включаючи заборону на діяльність Меджлісу, з метою збереження її представницьких інститутів. Окрім того, владі Російської Федерації необхідно забезпечити доступність освіти українською мовою".

 

новини партнерів

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати