live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН

Про це вона повідомила в Instagram.

"Мала нагоду взяти участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН і приєднатися до вшанування представників індустрії моди за їхній внесок у досягнення глобальних Цілей сталого розвитку. Висловлюю свою глибоку повагу та щирі привітання номінантам!", - підписала світлини Олена Зеленська.

Зазначимо, що Fashion 4 Development (F4D) - це глобальна платформа, заснована у січні 2011 року на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН.

F4D ґрунтується на наступних принципах: Освіта, розширення можливостей, вдосконалення та збагачення та активізація партнерських стосунків, що сприяють розвитку моди та текстильної промисловості, просуванню економічного та соціального розвитку, збереженню культури та розширенню можливостей жінок.

У 2015 році F4D взяла на себе підтримку 17 цілей сталого розвитку ООН та зробила значну увагу на практиках сталого способу життя для здорового світу. 

 

 

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати