live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН

Про це вона повідомила в Instagram.

"Мала нагоду взяти участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН і приєднатися до вшанування представників індустрії моди за їхній внесок у досягнення глобальних Цілей сталого розвитку. Висловлюю свою глибоку повагу та щирі привітання номінантам!", - підписала світлини Олена Зеленська.

Зазначимо, що Fashion 4 Development (F4D) - це глобальна платформа, заснована у січні 2011 року на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН.

F4D ґрунтується на наступних принципах: Освіта, розширення можливостей, вдосконалення та збагачення та активізація партнерських стосунків, що сприяють розвитку моди та текстильної промисловості, просуванню економічного та соціального розвитку, збереженню культури та розширенню можливостей жінок.

У 2015 році F4D взяла на себе підтримку 17 цілей сталого розвитку ООН та зробила значну увагу на практиках сталого способу життя для здорового світу. 

 

 

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

1 жовтня, 2020 четвер

30 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати