Колишній бойовик "ЛНР" розповів у СБУ про злочини терористів


фото: ap
В рамках спецоперації Служба безпеки вивела на підконтрольну Україні територію колишнього бойовика, який надав органам інформацію про діяльність силового блоку "ЛНР"

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Оперативники спецслужби встановили, що у 2017 році мешканець Луганська через фінансові труднощі вступив до танкового підрозділу так званої "4-ї ОМБр 2 АК "Народної міліції ЛНР"," - йдеться у повідомленні.

Не отримавши обіцяних грошей і розчарувавшись у фейкових ідеях "молодої республіки", він невдовзі покинув бойовиків. Чоловік певний час залишався на тимчасово окупованій території.

"Колишній бойовик виявив готовність залишити ОРЛО та надати українським правоохоронцям свідчення про злочинну діяльність окупантів на території нашої країни та наявність російської військової техніки," - пишуть у СБУ.

Співробітники спецслужби провели перевірку і встановили, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчинив тяжких злочинів.

Він також надав слідству важливу інформацію про російську агресію проти нашої держави.

За рішенням суду колишнього бойовика звільнено від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

 

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати