live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У "Слузі Народу" офіційно не працює жодної особи, - КВУ

Відповідно до звіту "Слуги Народу" про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в політичній партії офіційно не працює жодної особи

Про це Комітет виборців України повідомив у Facebook з посиланням на фінансові звіти політичних партій.

"У графі "працівники складу апарату партії" вказано цифру 0. Для порівняння: у ВО "Батьківщина" офіційно працює 73 особи, в "Європейській солідарності" – 46 осіб, в "Голосу" – 3, Радикальній партії Олега Ляшка – 20, "Самопомочі" – 264, "Українській стратегії Гройсмана" - 3", - повідомили у КВУ.

Зазначається, що "Слуга Народу" також не витрачала офіційно коштів на заробітну плату: за період липня-вересня партія витратила 240 млн. грн., із них 0 грн. – на заробітну плату.

У Комітеті наголосили, що у "Слуги Народу" не зареєстровано жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.

Закон "Про політичні партії в Україні" дозволяє існування місцевих організацій без такого статусу, однак, на думку КВУ, це свідчить про централізований характер управління та може бути спробою тінізації партійного життя.

"Зокрема, такі місцеві організації не здатні проводити повноцінну фінансову та господарську діяльність через відсутність рахунків у банках. Однак це також полегшує життя партіям, які не зобов’язали звітувати про діяльність осередків без статусу юросіб перед НАЗК", - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

 

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати