Прем’єр-міністра Ізраїлю Нетаньягу звинуватили в корупції

Генеральний прокурор Ізраїлю звинуватив прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу в хабарництві та шахрайстві

Про це повідомляє BBC.

За твердженням прокуратури, Нетаньягу приймав коштовні подарунки від заможних бізнесменів та надавав підтримку, щоб отримувати більш позитивні відгуки у пресі.

 

Сам Нетаньягу заперечив будь-які правопорушення і заявив, що є жертвою "полювання на відьом" з боку його лівих опонентів та ЗМІ. Також він наголосив, що не піде у відставку і заявив, що юридично не зобов'язаний це робити.

У телезверненні Нетаньягу заявив, що правоохоронці "прийшли не за правдою, а за ним" і закликав країну до "розслідування щодо слідчих".

Про те, що прем’єра збираються звинуватити в корупції по трьох справах, стало відомо в лютому. Прокурори тоді повідомили, що Нетаньягу приймав подарунки від заможних бізнесменів на сотні тисяч доларів і надавав послуги представникам медіабізнесу в обмін на схвальне висвітлення його діяльності пресою.

Повідомлення про звинувачення прем’єра надійшло на тлі політичної кризи в Ізраїлі. Після повторних парламентських виборів у вересні у країні, як і раніше, не вдається сформувати новий уряд. Ані Нетаньягу, ані його суперник Бені Ганц не змогли сформувати владну коаліцію. Це означає, що в країні можуть бути призначені нові вибори - треті за останній час.

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати