live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міністр Малюська пообіцяв масове закриття в’язниць

Міністр юстиції України Денис Малюська анонсував масове закриття в’язниць та скорочення кількості персоналу, там де вони не заповнені засудженими

Про це повідомляє “УНІАН”.

“У нас немає жодних достовірних даних про те, скільки ув’язнених перебуває в місцях позбавлення волі по території України. Ми приблизно розуміємо, що це більше 50 тисяч – можливо 55, можливо 53, плюс-мінус кілька тисяч. Ми не можемо це адмініструвати. Ми не розуміємо, що відбувається з людьми по всій території України, по всіх установах, у нас немає обліку”, - заявив він.

Міністр зауважив, що вже запущено спеціально розроблене програмне забезпечення, в якому буде працювати кожна установа виконання покарань, де будуть обліковуватись особи, які перебувають в установах.

Керівник Мін’юсту заявив про намір спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО.

“По суті це буде щось на кшталт гарно охоронюваних готелів, де особи, в яких є кошти зможуть перебувати, очікувати вирок суду. За рахунок цих коштів ми частково зможемо покривати витрати і перебування осіб, які перебуватимуть у звичайних слідчих ізоляторах. Спробуємо зробити хоча б на одному пілотному проєкті”, - сказав Малюська.

За його словами, однією з ключових цілей, які планує зробити Мін’юст, - це надати доступ ув’язненим до освіти і корекційних програм, збільшення фінансування на медицину, харчування та побут і збільшення заробітної плати для тих, хто працює в місцях відбування покарань.

“На жаль, у бюджеті ми не змогли отримати фінансування пенітенціарної системи, тому єдиним виходом для того, щоб досягти цих цілей, буде масове закриття в’язниць та скорочення кількості персоналу, там де вони не заповнені”. - наголосив керівник Мін’юсту.

  • Раніше в Мін’юсті повідомляли, що слідчі ізолятори в Україні заповнені на 95 % і майже всі не відповідають нормам, які є в Європі.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати