live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Угорщина оштрафувала Facebook на $4 млн через “брехливий слоган”


фото: reuters
Угорське агентство з питань конкуренції оштрафувало Facebook на $4 млн за те, що компанія нібито ввела в оману своїх користувачів в Угорщині, заявивши, що її послуги є безкоштовними

Про це повідомляє Associated Press.

Відзначається, що Facebook розмістив на своїй домашній сторінці та в довідковому центрі такі слогани, як "Безкоштовно і кожен може приєднатися". При цьому в соцмережі стверджують, що її послуги є безкоштовними.
На думку угорського агентства, користувачі Facebook дійсно не платять гроші соцмережі безпосередньо. Але вони платили за користування соцмережами тим, що Facebook збирав і використовував їх дані. А саме - споживчі вподобання, інтереси та звички.

Ця інформація дозволяла Facebook продавати рекламу своїм клієнтам. При цьому реклама потрапляла до споживачів шляхом розміщення їх в публікаціях користувачів соцмережі.

Угорське агентство заявило, що повідомлення про безкоштовне використання Facebook "відволікає увагу споживачів" від компенсації, яку вони забезпечують компанії, надаючи свої дані. Агентство заявило, що розрахувало штраф на підставі не тільки доходів Facebook від реклами в Угорщині, але й того, що компанія внесла глобальні зміни в гасла про безкоштовні послуги.

Угорська влада відзначили, що аналогічні висновки щодо поведінки Facebook були зроблені як в США, так і в Європі. Також стверджується, що під тиском Євросоюзу компанія в квітні 2019 року скоригувала свої повідомлення про умови використання мережі.

Штраф у розмірі 1,2 мільярда форинтів ($ 4 млн) - це найбільший в історії Угорщини штраф, пов'язаний з питанням захисту прав споживачів.

Все по темі

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати