СБУ в співпраці з Грузією попередила подвійне замовне вбивство


фото: СБУ
30 січня СБУ спільно зі Службою держбезпеки Грузії запобігла подвійному замовному вбивству на території південно-східної сусідки

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

В СБУ розповіли, що в межах розпочатого кримінального провадження оперативники та слідчі спецслужби за участі грузинських колег встановили, що організаторами злочину є троє представників кримінальних кіл з України та Грузії. Вони діяли за вказівкою ватажків одного з грузинських злочинних угруповань, які планували "усунути" двох своїх грузинських конкурентів.

"Через українського спільника замовники підшукали "кілера", який погодився виконати завдання за 20 тис. доларів США", - розповіли в СБУ.

Підозрювані в замаху передали інформацію, зокрема фото та відеоматеріали, особисті дані потенційних жертв,  додатково оплачений переліт до Тбілісі та організувализустріч з грузинськими фігурантами справи.

"На території Грузії під час контрольованих правоохоронцями зустрічей один із організаторів замовлення передав "кілеру" 4 тисячі доларів США авансу, автомат та вибухівку для здійснення злочину", - додали правоохоронці.

"Після процесуального документування дій зловмисників, правоохоронці затримали у Харкові, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, представника вітчизняних кримінальних кіл, задіяного в організації замовного вбивства. Зловмиснику здійснено повідомлення про підозру у вчиненні злочину,  передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України", - відзвітували у службі.

Одночасно Службою державної безпеки Грузії спільно з іншими правоохоронними органами країни було затримано двох місцевих мешканців – організаторів замовлення, а також проведено низку обшуків за місцем проживання фігурантів провадження. Наразі Шевченківським районним судом міста Києва громадянину України обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком - шістдесят днів, без права внесення застави.

  • Нагадаємо, 30 січня в СБУ доповіли про затримання бойовика терористичного угруповання "Призрак", який воював проти України в 2014 під Сіверськом

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати