live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада дозволила засідати комітетам у режимі відеоконференції


фото: rada.gov.ua
Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня змінила закон і дозволила проводити засідання комітетів парламенту в режимі відеоконференції через карантин
Про це повідомляє Еспресо.TV.
 
За ухвалення відповідного законопроєкту №3277 - "Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" свої голоси "за" віддали 319 нардепів.
 
Згідно з законом, засідання комітетів можуть проводитися у режимі відеоконференції з можливою одночасною 
трансляцією на офіційному веб-сайті Верховної Ради України, за попередньою згодою більшості від затвердженого ВР кількісного складу комітету.
 
Згода на проведення засідання комітету у режимі відеконференції надається кожним депутатом окремо. Для цього обранці мають надіслати персонального листа на адресу голови комітету.

Закон передбачає, що порядок денний засідання комітету у режимі відеоконференції та заплановані для розгляду на такому засіданні проєкти актів надсилаються членам відповідного комітету невідкладно, але не пізніше як за три години до початку засідання.

Засідання комітету, що проводиться у режимі відеоконференції, вважається повноважним за умови участі у такому засіданні більше ніж половини від складу членів такого комітету.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати