Визначився другий фіналіст Кубка України з футболу

У півфіналі Кубка України з футболу полтавська "Ворскла" перемогла "Маріуполь" у серії післяматчевих пенальті

Перший м'яч у зустрічі був забитий на 37-й хвилині. Відзначився півзахисник "Маріуполя" Сергій Горбунов. На 80-й хвилині "Ворскла" зрівняла рахунок, з пенальті забив Ібрагім Кане.

Переможця команди визначили у серії післяматчевих пенальті, де три удари відбив 16-річний голкіпер "Ворскли" Павло Ісенко.

Фінал турніру відбудеться 8 липня на "Арені Львів". У другому півфіналі, 17 червня, київське "Динамо" перемогло "Минай" з рахунком 2:0.