live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль перенесли на 2021 рік

Якою буде нова дата заходу, який цьогоріч отримав статус державного, організатори не повідомляють

Рішення про перенесення фестивалю було прийнято на засіданні Всеукраїнсько товариства "Гуцульщина", – інформує пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації.

У 2020 році XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль мав відбутися восени у місті Косові. Та, зважаючи на пандемію коронавірусу, учасники зборів одноголосно вирішили перенести його на наступний рік, хоча нової дати проведення поки що не визначили.

"Шкода, що ми зібралися, щоб перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль, адже було проведено ряд засідань оргкомітету, в районному бюджеті були закладені кошти на його проведення… Ми всі чекали цього, але на жаль, сьогоднішня ситуація із поширенням коронавірусної інфекції в країні внесла свої корективи у наші плани. Та вірю, що у 2021 році ми все ж таки зможемо його провести на гідному рівні", – зазначив голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин.

Разом з тим голова товариства "Гуцульщина" Дмитро Стефлюк повідомив, що наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 25 червня 2020 року Міжнародному Гуцульському фестивалю призначено статус державного. Відтак для фінансового забезпечення фестивалю залучать кошти не лише з місцевих бюджетів, а й державного.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати