Тихановській у Литві надали житло та охорону


фото: reuters
Кандидату в президенти Білорусі Світлані Тихановській, у якої є річна віза на перебування в Литві, уряд цієї країни надав статус гості та житло з охороною. Тихановська перебуває в ньому разом зі своїми дітьми

Про це повідомляє портал Delfi з посиланням на главу МЗС Литви Лінаса Лінкявічюса.

"У неї (Тихановської, - ред.) була національна віза Литви, це означає, що вона може перебувати в Литві протягом року без обмежень, і, мабуть, це визначило її вибір виїхати до Литви", - сказав Лінас Лінкявічюс на прес-конференції.

За його словми, Тихановська перебуває у наданому державою житлі, у неї статус гості, їй надано охорону. Як відомо, діти кандидата у президенти приїхали до Литви раніше, тепер Тихановська возз'єдналася з ними. У Литву також приїхала глава її штабу Марія Мороз, також разом із дітьми.

Нагадаємо, увечері 10 серпня стало відомо, що Світлана Тіхановська поїхала в невідомому напрямку, і в об'єднаного штабу опозиції кілька годин не було з нею зв'язку.

Вранці 11 серпня міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що вона знаходиться в безпеці в Литві. В її штабі повідомили, що кандидатка в президенти змусили поїхати з Білорусі. Перш ніж депортувати, її сім годин утримувала влада Білорусі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати