У Литві на три тижні введуть загальнонаціональний карантин


фото: delfi
У Литві повторно вводять карантин у загальнонаціональному масштабі

Про це повідомляє Delfi, передає "РБК-Україна".

В громадських місцях можна буде збиратися групами не більше ніж з п'яти осіб. При цьому необхідно буде дотримуватися дистанцію у два метри і уникати прямого фізичного контакту.

Карантин почне діяти з суботи, 7 листопада, і триватиме три тижні

На похоронах можуть бути присутні не більше десяти осіб.

Також дорослі та діти від шести років повинні обов'язково носити маски в громадських місцях. Маски не потрібні тим, хто займається спортом на вулиці, бере участь у спортивних змаганнях, а також суддям.

Також будуть обмежені поїздки в міському, приміському та міжміському транспорті. При цьому можна займати тільки сидячі місця і сидіти в одному метрі один від одного.

На час карантину будуть заборонені всі комерційні та некомерційні культурні, розважальні та спортивні заходи, ярмарки та інші збори, які проводять в приміщенні і на свіжому повітрі. Спортивні змагання будуть проходити без глядачів.

Під час карантину будуть працювати дитячі сади, дошкільні заклади та початкова школа. Учні 5-12 класів будуть навчатися дистанційно.

Зазначимо, загальнонаціональний карантин був оголошений в Литві в середині березня. Такий режим діяв до середини червня.

  • Нагадаємо, 28 жовтня президент Франції Еммануель Макрон оголосив про запровадження карантину у країні на 1 місяць через погіршення ситуації з COVID-19.
  • Британія впровадить викликані другою хвилею коронавірусної пандемії повторні карантинні обмеження.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати