Ватажку одеського Антимайдану Долженкову дозволили проживання в РФ

Один з головних організаторів кривавих подій 2 травня 2014 року в Одесі Сергій Долженков, який особисто вів тоді на нас натовп бойовиків, отримав посвідку на проживання в Російській Федерації

Про це на своєму телеграмі ввечері 15 січня 2021 року заявив ексголова осередку "Правого сектору" в місті Одеса, громадський діяч Сергій Стерненко, передає Еспресо.TV.

"Рік тому Долженкова по обміну віддали, і він оселився десь на окупованих територіях Донбасу. А тепер це криваве опудало буде жити в Росії. Тому що Росія збирає у себе вбивць та терористів. І саме Росія відповідальна за розв‘язання тих подій в Одесі", - зазначив Стерненко.

На підтвердження своїх слів він навів скрішот зі сторінки Долженкова.

Що характерно, за свідченням самого фігуранта, отриманням дозволу він завдячує депутатові російської Держдуми Сергію Шаргунову.

Юрилична підстава надання посвідки - "пришвидшена процедура оформлення міграційних документів для носіїв російської мови".

Стерненко також нагадав, що раніше окупанти в Криму взяли на роботу Боделана, який 2 травня 2014 року "забороняв ДСНСникам Одеси рятувати проросійських колаборантів з Будинку профспілок".

"А тепер Росія пригріла у себе і командира бойовиків. Тобто основні винуватці розв’язання тих подій зараз під захистом РФ", - наголосив Сергій Стерненко. 

Довідка

Сергій Олександрович Долженков (дата народження - 1 березня 1988 року) - син генерал-майора міліції, ексректора Одеського державного університету внутрішніх справ Олександра Долженкова.

Керував Антимайданом Одеси. Мав тоді прізвисько "Капітан Какао".

Віддава особисті накази бойовикам, що зафіксовано на фото й відео, а також під час судових засідань.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати