У Чернівцях повертаються до роботи Калинівський ринок та більшість шкіл

Починаючи з вівторка, 26 січня 2021 року, один з найбільших в країні, розташований у Чернівцях Калинівський ринок відновлює свою повноцінну роботу

Про це із посиланням на Molbuk.ua передає Еспресо.TV.

"У понеділок, 25 січня, на Калинівському ринку санітарний день, тому цього дня ринок ще не працюватиме. А 26 січня буде відновлена роботу всіх торгових рядів Калинівського ринку. Робочий день починається з 6:00. Під час двотижневого локдауну працювали лише два сектори, де торгували продуктами", - зазначили в адміністрації ринку.

Цими вихідними, 23, 24 січня, на Калинівському ринку працюватимуть продуктові сектори.

Окрім того, як наголошує видання, за парти вертаються учні більшої частини шкіл міста Чернівці. Йдеться про тих школярів, що навчатимуться за змішаною формою.

Про відновлення навчання у школах Чернівців повідомили в управлінні освіти Чернівецької міської ради. Але точно вирішили відновити очне навчання в закладах загальної середньої освіти лише для учнів 1-4 класів та для учнів 9, 10, 11 класів. Щодо відновлення навчання у всіх інших класах адміністрація шкіл мала приймати рішення самостійно.

Зокрема, виходять на навчання у дві зміни усі учні гімназії №2. Також будуть вчитися усі класи у школах №16, 27, 1 та 5.

У школі №28 прийняли рішення, що всі класи будуть навчатися, але діти ходитимуть через день.

Навчатимуться і середні класи у школі №41 та гімназії №5.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати