Україна зіграла внічию з Німеччиною в дебютному матчі Реброва

12 червня у Бремені збірна України зіграла внічию з Німеччиною у першому матчі Сергія Реброва на посаді головного тренера національної команди

Для збірної України гра у Бремені  стала першою під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва. Він замінив на цій посаді Руслана Ротаня, під орудою якого національна команда розпочала відбір Євро-2024 та програла у стартовому матчі Англії (0:2). Для збірної Німеччини матч з Україною був 1000-м в історії.

Збірна України невдало розпочала матч та пропустила вже на 6-й хвилині, коли забив Ніклас Фуллькруг. Попри це, на перерву команда Сергія Реброва пішла з перевагою у рахунку. На 19-й хвилині забив Віктор Циганков. Ще за 4 хвилини Антоніо Рюдігер після удару Михайла Мудрика відправив м'яч у свої ворота.

Невдовзі після перерви Циганков зробив дубль та перетворив становище господарів поля на ще складніше.

Німеччина не здалася та зуміла зрівняти рахунок. Кай Гаверц на 83-й хвилині скоротив відставання, а у компенсований час заробив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Йозуа Кімміх.

Збірна України зіграла з Німеччиною внічию 3:3.

Наступні дві гри збірна України проведе у кваліфікації Євро-2024. 16 червня команда Реброва зустрінеться у Скоп'є з Північною Македонією, а 19 червня зіграє у словацькій Трнаві проти Мальти. Також суперником наших футболістів по кваліфікації є Італія.

Товариський матч

12 червня

Бремен, Німеччина

Німеччина - Україна 3:3

Голи: Фуллькруг, 6, Гаверц, 83, Кімміх, 90+1 (пен.) - Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (авт.)

Німеччина: Трапп Рюдігер, Гінтер, Шлоттербек, Вольф (Гофманн, 62), Горецка (Мусіала, 62), Кімміх, Раум, Брандт, Фуллькруг, Сане

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Соболь, 78), Циганков, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78), Ярмоленко (Малиновський, 65), Довбик (Ванат, 65)

Попередження: Малиновський, 90