Олімпіада-2020: Бех-Романчук через п'ять заступів залишилася без медалі у стрибках у довжину

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук на Олімпійських іграх у Токіо здійснила п'ять заступів у фінальних змаганнях зі стрибків у довжину та фінішувала п'ятою

У фіналі віцечемпіонка світу з України здійснила лише одну вдалу спробу на 6,88 м, а в решті - зробила заступи. У підсумку Бех-Романчук фінішувала п'ятою.

Олімпійською чемпіонкою стала Малайка Міхамбо з Німеччини, яка стрибнула на 7,00 м. Срібло здобула Брітна Різ зі США - 6,97 м, бронзу - нігерійка Есе Бруме, яка також стрибнула на 6,97 м, але програла американці за спробами.

За 11 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула шість нагород. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.