Олімпіада-2020: Дві українки фінішували у топ-6 фіналу, де було побито світовий рекорд

На Олімпійських іграх у Токіо у фіналі забігу на 400 м з бар'єрами українська легкоатлетка Анна Рижикова фінішувала п'ятою, а Вікторія Ткачук - шостою

Рижикова з результатом 53,48 сек посіла п'яте місце, а Ткачук з часом 53,79 сек стала шостою. Перемогла американка Сідні Маклафін, яка встановила новий світовий рекорд -  51,46 сек.

За 12 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула сім нагород. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.