Олімпіада-2020: Романчук приніс Україні четверту медаль Ігор у Токіо

Український плавець Михайло Романчук здобув бронзову нагороду Олімпійських ігор у Токіо на дистанції 800 м вільним стилем

Михайло Романчук у фіналі подолав 800 м за 7 хв 42,33 сек та фінішував третім. Ще один українець - Сергій Фролов - з результатом 7.45,11 став шостим.

Золото здобув американець Роберт Фінке - 7.41,87, срібло у італійця Грегоріо Пальтріньєрі  - 7.42,11.

Романчук вийшов до фіналу з найкращим результатом та олімпійським рекордом - 7.41,28.

Раніше збірна України здобула на Олімпіаді-2020 ще три бронзові нагороди. Медалі виграли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів та Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.