Олімпіада-2020: Українка Ус встановила національне досягнення на Іграх у Токіо

Українська веслувальниця Вікторія Ус посіла сьоме місце у веслувальному слаломі на каное на Олімпійських іграх у Токіо

Вікторія Ус стала першою українкою, яка виступала у фіналі змагань з веслувального слалому на каное на Олімпійських іграх. До фіналу вона вийшла із дев'ятим результатом - 122,12 сек.

У вирішальному заїзді Ус заробила 2 сек штрафу та подолала дистанцію гірше - 124,85 сек. У підсумку цього вистачило для того, аби посісти сьоме місце.

Таким чином, Вікторія Ус показала найкращий результат збірної України у веслувальному слаломі за весь час виступів на Іграх.

Попереднє досягнення також належало Ус, яка фінішувала у Токіо восьмою у веслувальному слаломі на байдарках.

Золото у замганнях зі слалому на каное здобула австралійка Джессіка Фокс, срібло - британка Меллорі Франклін, бронзу - німкеня Андреа Херцог.

За шість змагальних днів збірна України здобула на Олімпіаді-2020 чотири бронзові нагороди. Медалі виграли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м та плавець Михайло Романчук на дистанції 800 м вільним стилем.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb