Олімпіада-2022: Усі результати українців у восьмий день Ігор у Пекіні

У суботу, 12 лютого, представники України на зимових Олімпійських іграх у Пекіні змагаються у біатлоні, стрибках з трампліна, лижних гонках та фігурному катанні

У фігурному катанні серед танцювальних дуетів стартували українці Олександра Назарова та Максим Нікітін. За ритм-танець вини отримали 65,53 бала та посіли 20-те місце.

Це дозволить Нікітіну та Назаровій, яка несла прапор України на церемонії відкриття Олімпіади-2022, продовжити боротьбу в олімпійському турнірі. 14 лютого українці виступлять у довільній програмі.

У стрибках на лижах з трампліна українці Віталій Калініченко та Євген Марусяк не змогли відібратися до фінальної спроби. У змаганнях на великому трампліні HS-140 Калініченко за стрибок на 122,5 м отримав 106,0 бала та посів 44-те місце. Марусяк заробив за спробу на 111 м 81,6 бала та фінішував на останній, 50-й позиції. Боротьбу за медалі продовжили 30 найкращих лижників.

У біатлоні у гонці на 20 км до двадцятки найсильніших потрапили одразу два українця - Дмитро Підручний та Артем Прима, які заробили по одному штрафному колу. Підручний фінішував 13-м, а Прима - 15. Обидва 13 лютого розпочнуть гонку переслідування з відставанням від лідера норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо у понад 1 хв.

Антон Дудченко з двома промахами - 60-й, ще один українець - Богдан Цимбал припустився трьох промахів на вогневих рубежах та фінішував 66-м.

У лижних гонках збірна України невдало виступила в естафеті 4х5 км. Українки припинили боротьбу вже під час другого етапу, оскільки Вікторія Олех відстала від лідерки на коло. На першому етапі за нашу команду виступала Валентина Камінська.

Марина Анцибор та Дар'я Рубльова змоги виступити на своїх етапах не отримали.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb