Олімпійська чемпіонка Джима посіла 7 місце в останній жіночій гонці з біатлону у Пекіні

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла 7 місце у мас-старті - завершальній жіночій гонці на Олімпіаді-2022

Юлія Джима впала на старті гонки, через це втратила темп і підійшла до першої стрільби не серед лідерів. Відставання, яке з'явилось через падіння, надолужити не вдалось. Українка фінішувала на 7-й позиції, хоч і показала найкращу стрільбу серед всіх спортсменок - лише 3 промахи.

Перемогу здобула француженка Жустін Брезаз-Буше, яка пройшла дистанцію за 40 хвилин і 18 секунд. Тірі Екхофф - друга. Марте Ольсбу-Рейселанн завоювала бронзу.

Мас-старт - це завершальна жіноча гонка з біатлону на Олімпіаді-2022. У ній взяли участь 30 кращих спортсменок Пекіну.