OPINION

Чому московити носяться з Карлсоном, як з писаною торбою

Сергій Фурса
10 лютого, 2024 субота
08:03

Росіяни розповідають, що Захід загниває, вони йдуть в Азію та й взагалі у тих США та Європі суцільні геї та бєси

Зміст

А потім до них приїжджає американський недожурналіст-конспіролог і вони починають носитися з його візитом, як дурень з писаною торбою, відстежуючи кожен його крок і оргазмуючи в офіційних пропагандистських ЗМІ від того, що він з'їв бургер у віджатому МакДональдзі, який тепер називається "вкусно і точка". А, може, він там навіть в туалет сходив. Алілуя...

І це приїжджає Такер Карлсон, конспіролог, відомий своєю постійною брехнею, авторитет якого в США сконцентрований в сегменті людей, які вірять у всі божевільні теорії змов, від пласкої землі (він реально каже, що не може стверджувати, що земля не пласка, бо правда ж нікому не відома) до сатаністів-педофілів, які правлять у Вашингтоні. Не кажучи вже про те, що він поширював російські теорії про біолабораторії в Україні, й що це Україна сама підірвала Каховську ГЕС. І тому те інтерв'ю, що він зробив, буде мати аудиторію лише серед божевільних адептів теорії, змов і мало допоможе щось довести до людей широкого кола.

Але ж ніт. Оргазм у Москві. Барін приїхав.

Читайте також: Путінські сни про 38-му паралель

І після цього вони будуть розповідати, що санкції їм не страшні й вони обійдуться без Заходу? Хоч самі найбільше хочуть щось там довести й сподобатись тому самому Заходу. Хоч самі століттями прив'язували себе і інфраструктурно, і культурно саме до західної цивілізації. І навіть їх апокаліптичні п'яні крики "весь світ в труху" ядерною бомбою нагадують: "Ах, раз ви мене не любите, тоді нам і не жити обом".

Росіянам не цікаво сподобатись китайцям і Індії. Вони хочуть сподобатись Заходу. Вони залежать від Заходу. Ментально. І економічно. Вся російська економіка побудована навколо інфраструктури, вбудованої в Захід. Туди ведуть дороги, трубопроводи. Там побудовані міста.

І так, Такер Карлсон не перший. Такі ж агенти КДБ або просто корисні ідіоти постійно приїжджали в Радянський Союз. Писали статті про ідеальну державу пролетаріату. Їли з рук Сталіна. Це все було вже. І не раз.

Читайте також: Інтерв'ю Карлсону: Путін визнав, що Росія не досягла своїх цілей у війні проти України

Хіба це щось змінило фундаментально? Ні. Це не змінило ставлення колективного Заходу, ставлення США до СРСР як до імперії зла. Хоч навіяло на деяких корисних ідіотів, які дуже допомагали розвідці СРСР. Але фундаментально ніякі візити ніяких такерів карлсонів нічого не змінили. Він приїде, зробить інтерв'ю, отримає мільйони переглядів від своїх конспірологів-фанів, лайк від Ілона Маска, ще одного корисного ідіота Кремля (от що з людьми роблять наркотики), заробить мільйони доларів. Цинічний розрахунок цинічного пропагандиста.

А Росія залишиться там, де вона є. У жалюгідному бажанні довести Заходу, що вона велика і її треба любити. У жалюгідних спробах переконати всіх, що у них все добре і санкції не працюють. І вони можуть воювати нескінченно. І не важливо, що витрати їх бюджету в останні місяці не зростають, а скорочуються. Все одно ресурсів нескінченно. А ракети в Удмуртії вони самі іноді підривають, тому що в них цих ракет так багато, що нікуди подіти. Все йде по плану.

Хтось та й повірить…

Джерело

Про автора. Сергій Фурса, інвестиційний експерт, блогер.

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Теги:
Читайте також:
Київ
+16.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
18:57
Іван Гаврилюк
Генерал Гаврилюк заявив, що звільнився з Міноборони через публічні звинувачення з боку Умєрова
18:55
Ексклюзив
Трамп у Давосі
Трамп застряг в Ірані і нічого нікому не довів, - директор Центру міжнародних досліджень Дубовик
18:54
застосунок Дія
Шахрайська "Дія". Сервіс повідомляє про нову схему ошуканства
18:23
Герхард Шредер
"Бере гроші від Путіна": Сікорський нагадав, що ексканцлер ФРН Шредер також є кавалером ордена Білого Орла
18:20
Ексклюзив
Агія Загребельська
Один із найслабших, а не найсильніших: експертка Загребельська про 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ
18:16
Марта Кос єврокомісарка з питань розширення ЄС
Єврокомісарка Марта Кос підтвердила відкриття переговорів про вступ України до ЄС 15 червня
17:57
ДТП у Києві
В Україні посилять відповідальність за перевищення швидкості та систематичні порушення ПДР
17:57
Edi Rama
"Фламінгова революція": в Албанії тривають протести проти проєктів родини Трампа та влади прем'єра Рами
17:41
Польща солідарна з Україною
Україна-Польща. Москва зосередилася насамперед на спробах підірвати "спільний фронт безпеки"
17:32
Запоріжжя, наслідки атаки РФ 08.06.2026
РФ атакувала Україну БПЛА та авіабомбами: у Запоріжжі двоє забилих, у Слов'янську - дев'ятеро поранених
17:20
Огляд
Україна Польща
Муссоліні залишили орден Білого Орла, а Зеленського хочуть позбавити: у чому суть нової польсько-української суперечки. Пояснюємо
17:01
OPINION
Кубинська безпорадність росіян
16:52
знущання в Одеському СІЗО
ДБР відкрило провадження через відео зі знущаннями над експрацівником ТЦК у СІЗО
16:32
Всеволод Князєв
Викриття топпосадовців і 5 років тюрми: Князєв пішов на угоду з прокуратурою
16:29
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
16:26
Дональд Трамп
Трамп знайшов нового посередника на переговорах з Росією, — ЗМІ
16:21
курс валют
Курс валют на 8 червня: гривня послабшала щодо долара
16:15
безпілотник, дрон, шахед
В Україні створили автономні дрони-перехоплювачі "шахедів", - Федоров
16:06
Заступник міністра науки Польщі Анджей Шептицький
У Польщі заступника міністра науки українського походження Шептицького розкритикували за порівняння бійців УПА з антикомуністами
15:43
Віктор Медведчук
Державі повернули 10 гектарів лісу на Київщині, які пов’язують зі структурами Медведчука
15:39
Віктор Орбан
В Угорщині вимагають розслідування корупції оточення Орбана
15:24
PR
Церемонія вручення нагороди
blago відзначили подякою на премії "ТОП-100 жінок України"  від проєкту "Сила Впливу"
15:19
Посадовцем ГУР, на якого агент росіян готував замах за $100 тис., виявився Андрій Юсов
15:01
ЄвропейськийСоюз, ЄС, Европарламент
У ЄС підтвердили, що роботу над 21-м пакетом санкцій проти РФ закінчать цього тижня
14:57
ППО
Вже 30 компаній отримали право створити приватні групи ППО
14:39
Ексклюзив
ударний БПЛА
В історії повітряних війн такого не було: військовий експерт Яким'як про безпілотні операції на території РФ
14:27
Українці у Дюссельдорфі, Німеччина
Опитування: понад 60% українців підтримують припинення вогню за участі військ ЄС на лінії зіткнення
14:25
єврокомісарка з питань розширення Марта Кос
До Києва прибула єврокомісарка Кос, щоб обговорити необхідні реформи для вступу в ЄС
14:01
OPINION
блог Тарас Шамайда
Є принципи, від яких Україна, на відміну від Польщі, ніколи не відмовлялася
13:59
Юлія Свириденко
У межах Ukraine Facility Україна отримала транш на 2,8 млрд євро, - Свириденко
13:38
Дональд Туск на Мюнхенській безпековій конференції (14.02.2026)
Туск закликав Зеленського й Навроцького до прямої розмови. У Польщі збирається засідання щодо ймовірного позбавлення президента України ордена Білого Орла
13:24
На Філіппінах землетрус забрав життя людей, зруйнував будівлі та спричинив цунамі
13:16
Олександр Сирський
Сирський: Співвідношення звільнених і втрачених територій становить +100 кв. км на користь ЗСУ
12:57
Китайський дрон РФ, збитий ЗСУ на Донеччині
Авіація НАТО перехопила дрон, який порушив повітряний простір Латвії
12:31
Гривня, гривні, гроші
До 2029 року середня зарплата в Україні може перевищити 44 тис. грн
12:28
Оновлено
Нікол Пашинян
Вибори у Вірменії: усі голоси підраховано, партія Пашиняна виграла з 49,8%
12:15
Оновлено
Тримання під вартою на 60 діб без права на заставу: Водію за смертельне ДТП у Соломʼянському районі обрали запобіжний захід
12:10
Ексклюзив
ППО Москва
Навколо Москви створюють вже четвертий ешелон ППО,- військовий експерт Яким'як
12:07
Сили оборони, ЗСУ, фронт, Генштаб
Україна змінює хід війни на свою користь, і це лякає Європу, - The Telegraph
11:50
PR
Скільки коштує підготовка до НМТ і
Майже мінімалка: скільки коштує підготовка дитини до НМТ у 2026 році
Більше новин