У владі має залишитися тільки один?

Ми заходимо в повноцінну парламентську кризу прямо перед новим наступом окупантів

Верховна Рада є органом, безперервні повноваження якого під час воєнного стану гарантовані Конституцією, але вона стає недієздатною і дискредитується. Ознаки нищення парламентаризму наступні:

Читайте також: Звільнення Данілова — це страх Зеленського. Через підступи Єрмака

Замість конструктивної роботи в період найбільшої небезпеки для існування України — зневага, зверхність і глухота. Байдуже, що Європейська Солідарність представляє мільйони виборців і однодумців.

Розуміння демократії у нинішньої влади є примітивним - "нас більшість, нам все можна". До іншого сприйняття не доросли, та й не дуже хочуть.

Для воєнного часу, коли потрібно цілодобово працювати на оборону, аналогічно як і для вступу в Євросоюз, ситуація є самовбивчою. На Банковій, наче вирізали інстинкт самозбереження. Або їм самозбереження хтось гарантував, на відміну від України?

Суспільство має посилити свій голос і постійно вимагати від влади адекватності дій, щоб уникнути політичної кризи в умовах, коли над підтримкою України мають працювати й інституції, і персоналії — всі. Бо обраних суспільством представників там не хочуть чути.

Джерело

Про автора. Володимир Ар'єв, колишній народний депутат України

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.