
Якщо Україна і далі обмежуватиме свободу слова — країни ЄС не підтримають наш вступ
Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції — міністерка юстиції Ольга Стефанішина запевнила, що у 2030 році Україна буде членом Європейського Союзу, додавши, що це рішення фактично ухвалене. Насправді це не зовсім так
Звичайно, ЄС і його теперішнє керівництво зацікавлені й сприятимуть процесу набуття членства Україною. Але у вальсі танцюють двоє. Якщо Україна і далі обмежуватиме свободу слова як зараз і як зараз переслідуватиме лідера опозиції й через незаконні санкції "віджиматиме" майно у незаконний спосіб — країни ЄС не підтримають вступ України.
Це потрібно чітко усвідомлювати. Історія про мільярди для кишенькових пропагандистських компаній офісу президента, розказана Ярославом Железняком — вирок для євроінтеграції. Я спілкуюся з політиками та дипломатами з ЄС. Вони прямо про це кажуть.
Так, вони будуть підтримувати ЗСУ, нашу країну, що воює, але жодного вступу в ЄС без дотримання нами засад демократії й верховенства права не буде.
Про автора. Микола Княжицький, журналіст, народний депутат України
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів чи колонок.
- Актуальне
- Важливе













