Проценко приніс Україні першу медаль ЧС з легкої атлетики

Андрій Проценко здобув бронзу в стрибках у висоту та приніс збірній України першу нагороду чемпіонату світу з легкої атлетики

У фіналі змагань зі стрибків у висоту в Юджині (США) Проценко вже з першої спроби показав результат 2,33, який виявився для нього найкращим у сезоні. Українець двічі невдало штурмував планку на позначці 2,35, а потім не зміг взяти 2,37 м. Проте, цього вистачило, аби здобути бронзу.

Чемпіоном світу став Мутаз Есса Баршим з Катару, який подолав висоту 2.37 м. Ву Сан Хьок з Південної Кореї стрибнув на 2,35 м та виграв срібло.

34-річний Андрій Проценко вперше здобув медаль чемпіонату світу, на якому виступав усьоме. На момент повномасштабного вторгнення РФ до України легкоатлет перебував на Херсонщині, яку зміг залишити лише у квітні, коли й почав повноцінну підготовку до ЧС.