Родина валютників з Вінниці позичила в "колег" $800 тис. і зникла з міста, - ЗМІ

15 серпня, 2021 неділя
12:30

Ольга та Володимир К., що займаються нелегальним обміном валют на ринку "Урожай" у місті Вінниця, напозичала в "колег по цеху" сумарно $800 тис., після чого перестали виходити на зв'язок

Зміст

Їхню історію розповідає вінницька газета 33 канал, передає Еспресо.TV.

27 липня сім’я К. разом зі своєю маленько дитиною поїхала на BMW у бік Житомира й після того їх тривалий час не бачили. Не виходили на зв’язок навіть зі своїми рідними. До поліції звернулася старша донька жінки від попереднього шлюбу. Вона повідомила, що мати зі своїм чоловіком і 4-річним братиком планували їхати на море. Але про їхнє подальше місцезнаходження дів­чина не знала.

Поліцейські переглядали відео з камер відеонагляду і встановили, що родина на власній машині поїхала в напрямку Житомирської області. Орієнтування про безвісти зниклих надіслали в управління поліції по всій Україні. Два тижні тривали пошуки сім’ї. 4 серпня зниклих знайшли на території Закарпаття.

"Вони живі-здорові. Кажуть, що поїхали відпочивати, а як було насправді, з’ясують слідчі", - уточнила речниця Вінницької облполіції Анна Олійник.

Після розголосу про розшук сім’ї вінничани впізнали у зниклих валютників з ринку "Урожай".

"Ольга та Володя - відомі у Вінниці валютники. Вони взяли гроші у своїх "колег" на ринку і зникли… Суми немаленькі! Може, вони просто втекли?" - такі повідомлення були під оголошеннями про розшук у соцмережах.

А ось що розповів журналістам знайомий родини К., який теж працює на ринку "Урожай":

"Курс долара впав, і заробітки у валютників зараз мізерні. Володя - людина молода, на 14 років молодший за Ольгу, а теперішнє прогресивне покоління шукає легких грошей. Справи у них йшли не дуже, ось і вирішили вони трохи "піднятися" на відомій піраміді.

Серед валютників - непоодинока традиція працювати в "складчину" за певний відсоток. Раніше ніхто нікого не кидав. Тому, коли Володя попросив гроші і озвучив реальний план, як він їх поверне з прибутком, багато хто ризикнув і віддав йому на руки кругленьку суму в у.о. У мене теж просив, але я саме купив машину і залишився на нулях.

ажуть, напозичалися 800 тис. дол. Коли з’явилися оголошення про їх розшук, всі зрозуміли, що грошей назад можна й не дочекатися. Їх шукали не тільки поліція, але й бандити.

ік тому вони купили будинок у Яришівці, поїхали туди, але там нікого. Сусіди сказали, що будинок продається.

хоже, що назад сім’я повертатися не збиралася. І якби не Ольжина донька від першого шлюбу, яка не знайшла спільної мови з вітчимом, але дуже переживала за маму і маленького братика Микиту, ця історія не набула б такого повороту. Мама декілька годин не виходила на зв’язок, от дівчина й запанікувала і звернулася в поліцію.

Не розумію, якщо вони збиралися тікати, то за такі гроші, як напозичали, могли купити румунські паспорти і вже бути десь в Європі. Але, напевно, щось пішло не так".

Усі обставини зараз з’ясовують правоохоронці.

Ось як прокоментував цю гучну справу начальник обласної поліції Іван Іщенко:

"Справу про розшук закрили, оскільки зниклих осіб знайшли у Закарпатській області та повернули у Вінницю. Зараз у нас 5 заяв від потерпілих, в яких один із подружжя взяв гроші і не повернув. Не можу сказати, скільки саме, суми різні. І жодних розписок немає… Порушено кримінальне провадження по 190 статті ККУ - шахрайство. Факт шахрайства присутній, адже позичальник брав позику, знаючи, що кошти не віддасть".


Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Теги:
Читайте також:
Київ
+15.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
23:06
Володимир Зеленський
"Дуже позитивна розмова": Зеленський поспілкувався з Віткоффом та Кушнером в аеропорту Кишинева
22:58
Німеччина та Франція відмовилися від проєкту європейського винищувача
22:58
Ексклюзив
Марина Данилюк-Ярмолаєва
Пам’ятник Булгакову був частиною політики "руского міра" в Україні, — Данилюк-Ярмолаєва
22:48
Крістіан Еріксен
Футболіст збірної Данії Еріксен зробив першу заяву після того, як знепритомнів під час матчу з Україною
22:39
Ексклюзив
Марина Данилюк-Ярмолаєва
Данилюк-Ярмолаєва: Таємний візит Абрамовича до Києва плодить конспірологію
22:19
У Дніпрі на подвір'ї приватного будинку вибухнув боєприпас: загинуло двоє чоловіків
22:15
Оновлено
на фото Тарас Качка
Качка вважає, що Україна перебуває на фінальному етапі реформ у верховенстві права
22:11
Ексклюзив
Вадим Денисенко
Це голоси не стільки за Пашиняна, скільки проти Росії, - Денисенко про вибори у Вірменії
22:06
Interflex
Вишкіл пройшли 63 тис. українських військових: програма Interflex вступає у новий етап
22:01
Іран
Ми не маємо довіри до протилежної сторони. Головний переговорник Ірану виступив із жорсткою заявою
21:26
штучний інтелект
Британія виділила $1,5 млрд на національний суперкомп'ютер, мікрочіпи та ШІ
21:10
Польща Україна
Поляки розпочали збір підписів проти позбавлення Зеленського Ордена Білого Орла
21:01
Ексклюзив
Агія Загребельська
Потрібно ставитися реалістично: Загребельська про заяви Рубіо щодо припинення послаблення санкцій США проти російської нафти
20:59
Олександр Тингаєв
У віці 46 років помер спортивний коментатор Олександр Тингаєв
20:49
У Санкт-Петербурзі стався вибух на заводі "Арсенал", який виготовляє компоненти для російських ракет
20:41
Володимир Зеленський та Чарльз III (праворуч)
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III у Віндзорському палаці
20:25
Україна ЄС
Через невиконані реформи Україна може втратити 300 мільйонів євро від ЄС
20:04
Оновлено
Водію за смертельну ДТП у Соломʼянському районі обрали запобіжний захід. Деталі суду
20:01
OPINION
Дискусія про лідерів. Хто ж з них контроверсійніший?
20:00
Кароль Навроцький
Навроцький ухвалить рішення про орден для Зеленського у відповідний час, — речник президента Польщі
18:57
Іван Гаврилюк
Генерал Гаврилюк заявив, що звільнився з Міноборони через публічні звинувачення з боку Умєрова
18:55
Ексклюзив
Трамп у Давосі
Трамп застряг в Ірані і нічого нікому не довів, - директор Центру міжнародних досліджень Дубовик
18:54
застосунок Дія
Шахрайська "Дія". Сервіс повідомляє про нову схему ошуканства
18:23
Герхард Шредер
"Бере гроші від Путіна": Сікорський нагадав, що ексканцлер ФРН Шредер також є кавалером ордена Білого Орла
18:20
Ексклюзив
Агія Загребельська
Один із найслабших, а не найсильніших: експертка Загребельська про 21-й пакет санкцій ЄС проти РФ
18:16
Марта Кос єврокомісарка з питань розширення ЄС
Єврокомісарка Марта Кос підтвердила відкриття переговорів про вступ України до ЄС 15 червня
17:57
ДТП у Києві
В Україні посилять відповідальність за перевищення швидкості та систематичні порушення ПДР
17:57
Edi Rama
"Фламінгова революція": в Албанії тривають протести проти проєктів родини Трампа та влади прем'єра Рами
17:41
Польща солідарна з Україною
Україна-Польща. Москва зосередилася насамперед на спробах підірвати "спільний фронт безпеки"
17:32
Запоріжжя, наслідки атаки РФ 08.06.2026
РФ атакувала Україну БПЛА та авіабомбами: у Запоріжжі двоє загиблих, у Слов'янську — дев'ятеро поранених
17:20
Огляд
Україна Польща
Муссоліні залишили орден Білого Орла, а Зеленського хочуть позбавити: у чому суть нової польсько-української суперечки. Пояснюємо
17:01
OPINION
Кубинська безпорадність росіян
16:52
знущання в Одеському СІЗО
ДБР відкрило провадження через відео зі знущаннями над експрацівником ТЦК у СІЗО
16:32
Всеволод Князєв
Викриття топпосадовців і 5 років тюрми: Князєв пішов на угоду з прокуратурою
16:29
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
16:26
Дональд Трамп
Трамп знайшов нового посередника на переговорах з Росією, — ЗМІ
16:21
курс валют
Курс валют на 8 червня: гривня послабшала щодо долара
16:15
безпілотник, дрон, шахед
В Україні створили автономні дрони-перехоплювачі "шахедів", - Федоров
16:06
Заступник міністра науки Польщі Анджей Шептицький
У Польщі заступника міністра науки українського походження Шептицького розкритикували за порівняння бійців УПА з антикомуністами
15:43
Віктор Медведчук
Державі повернули 10 гектарів лісу на Київщині, які пов’язують зі структурами Медведчука
Більше новин