Романчук побив рекорд та здобув золото ЧЄ з плавання

Михайло Романчук виграв золото чемпіонату Європи з плавання на дистанції 1500 м вільним стилем та встановив новий рекорд України

На ЧЄ-2022 з водних видів спорту в Римі Романчук переміг на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 14 хв. 36,10 сек. Українець на 0,78 сек. перевершив власний національний рекорд, який встановив чотири роки тому.  Срібним призером став італієць Грегоріо Палтріньєрі, бронзовим - француз Дам'єн Джолі.

Романчук відстояв звання чемпіона Європи на цій дистанції та приніс Україні перше золото у плаванні на нинішньому ЧЄ з водних видів спорту. Раніше вісім золотих медалей українки виграли в артистичному плаванні, де вони перемогли в усіх дисциплінах, в яких брали участь.