"Шахтар" зробив камбек проти "Генка" в дебютному матчі нового тренера в ЛЧ

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" переміг бельгійський "Генк"

"Шахтар" пропустив першим. Пол Онуачу відгукнувся на класну навісну передачу Іто Дзуньї, перепригнув футболістів донецького клубу і потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт Анатолія Трубіна.

"Гірники" відреагували на пропущений гол лише в середині другого тайму. "Шахтар" заробив пенальті під час чергової атаки, а одинадцятиметровий удар зреалізував Тете.

Переможний м'яч трапився на 81-й хвилині. Алан Патрік, який вийшов на заміну, знайшов вільний простір у штрафному майданчику та відправив м'яч точно в кут воріт суперника - 2:1 - перемога "Шахтаря" у першому матчі кваліфікації.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень - 10 серпня. У плей-офф "Шахтар", якщо пройде "Генк", зіграє проти переможця пари "Монако" - "Спарта".

Для Роберто Де Дзербі - нового тренера "Шахтаря" - сьогоднішній матч проти "Генка" - дебютний в Лізі чемпіонів.