"Шериф" Вернидуба сенсаційно переміг "Реал" в Іспанії

У 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів молдавський "Шериф" сенсаційно переміг мадридський "Реал"

"Шериф" вийшов вперед вже на 25-й хвилині завдяки голу Джасура Джахшибаєва і більшу частину матчу володів ситуацією на полі.

Команда Юрія Вернидуба пропустила аж на 65-й хвилині і то через пенальті, який реалізував Карім Бензема.

Переможний м'яч у зустрічі забив Себастьєн Тіль. 27-річний хавбек завдав фантастичний удар на 90-й хвилині і створив справжню футбольну казку для клубу з Тирасполя.

У 1-му турі обидві команди вдало стартували на груповому раунді Ліги чемпіонів. "Шахтар" сенсаційно поступився у Тирасполі дебютанту турніру - "Шерифу" - 0:2. "Інтер" у Мілані програв мадридському "Реалу" - 0:1.

3-й тур Ліги чемпіонів відбудеться 19 жовтня. "Шахтар" зіграє проти "Реалу", а на "Шериф" чекає зустріч з міланським "Інтером".

Після 2-х матчів групу D сенсаційно очолив молдавський "Шериф" Вернидуба, в якого 6 очок. Слідом йде "Реал" з трьома балами. "Шахтар" та "Інтер" ділять 3-4 місце, у них по 1 набраному пункту.