"Слуги" грають у дві руки

Якби "слуги" хотіли боротися з депутатами від ОПЗЖ, останні сиділи б за ґратами

Одна "бореться" з ОПЗЖ, збираючи нікому не потрібні підписи, які не позбавлять їх мандатів. Друга активно користується їх голосами просуваючи потрібні їй закони й де-факто створивши коаліцію з колишньою ОПЗЖ.

Тому, коли "слуги народу", маючи всю владу в країні, розповідають, що вони не можуть ухвалити якісь рішення, бо хтось їм щось не підписав – це нісенітниця.

У статті 81 Конституції чітко вказані 7 підстав для позбавлення мандату, і ніякі звернення не змінять цей перелік. Але замість того, щоб забезпечувати ці підстави, як от вироки в кримінальних справах чи довідки про виїзд депутатів на постійне проживання за кордон, влада займається дешевою імітацією. А де-факто — створила коаліцію з ОПЗЖшниками і за допомогою їхніх голосів протягує корупційні закони.

Читайте також: Промова Зеленського для тих, хто до минулого року дивився Іронію судьби

Якби "слуги" хотіли боротися з депутатами від ОПЗЖ, останні сиділи б за ґратами, а не на керівних посадах у парламенті, як Шуфрич

Читайте також: Чи допоможе закон "про російську мову" подолати провінційність?

Якби "слуги" хотіли боротися з депутатами від ОПЗЖ, останні сиділи б за ґратами, а не на керівних посадах у парламенті, як Шуфрич.

Безумовно, я підтримую не лише усунення колаборантів з парламенту, а й притягнення їх до відповідальності. А брати участь у дешевій виставі, коли "слуги" тижнями збирають підписи під зверненням до самих себе, не збираюся.

Щоб внести будь-яке питання на пленарне засідання, достатньо голосу представника монобільшості на погоджувальній раді.

Джерело

Про автораВолодимир В'ятрович, історик, народний депутат України.

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Стежте за найважливішими новинами України! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.