Співробітники OpenAI вимагають відставки ради директорів та погрожують звільнитися самі після усунення Альтмана

21 листопада, 2023 вiвторок
12:31

Сотні співробітників OpenAI закликають до відставки ради директорів компанії ChatGPT і погрожують звільнитися після несподіваного усунення генерального директора Сема Альтмана

Зміст

Про це повідомляє CNN.

У листі понад 500 співробітників звинуватили правління OpenAI у неправильному поводженні зі звільненням Альтмана, ненаданні достатніх доказів того, що Альтман не був відвертим з правлінням, а також у "недобросовісному веденні переговорів" з виконавчим керівництвом компанії.

"Ваші дії зробили очевидним, що ви не здатні контролювати OpenAI, - написали співробітники. - Ми не можемо працювати на людей, яким бракує компетентності, розсудливості та турботи про нашу місію і співробітників".

Співробітники також попередили, що вони "неминуче" підуть за Альтманом, який після свого звільнення почав працювати в Microsoft, якщо рада директорів не піде у відставку і не відновить Альтмана і Грега Брокмана, колишнього президента OpenAI, який також був звільнений радою директорів. 

Намагаючись впоратися з наслідками звільнення Альтмана, члени ради директорів, як стверджується в листі, "поінформували керівництво, що дозвіл на знищення компанії "не відповідатиме місії" OpenAI, яка полягає в тому, щоб "гарантувати, що штучний загальний інтелект принесе користь усьому людству".

Докір з боку деяких з найбільш високопоставлених співробітників OpenAI також підкреслює відданість Альтмана і можливість Microsoft отримати вигоду з ситуації, що склалася.

"Microsoft запевнила нас, що є вакансії для всіх співробітників OpenAI", - йдеться в листі.

  • Рада директорів компанії OpenAI, яка займається розробкою штучного інтелекту, 18 листопада звільнила Сема Альтмана з посади голови правління, заявивши, що вона втратила впевненість у його здатності керувати компанією.

Теги:
Читайте також:
Київ
+29.4°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
22 червня
18:49
Володимир Зеленський
Підвищення зарплат військовим: Зеленський підписав закон про оборонний бюджет
18:07
У ДПСУ сказали, коли краще планувати перетин кордону, щоб оминути черги
18:00
Ексклюзив
Олександр Краєв
Краєв порівняв саміт G7 з музичною увертюрою Бетховена
17:45
Кароль Навроцький
Навроцький до Зеленського: "Скандал з орденом не стосується внутрішніх питань Польщі"
17:30
Ексклюзив
Володимир Горбач
До завершення війни з РФ Україну не приймуть до ЄС, - Горбач
17:01
OPINION
блог Сергій Герасимчук
Вважати, що у виграші тільки Росія — неправильно. Виграють ті, кому вісь Варшава-Київ муляла очі
16:54
Валерій Чалий
"Продовження "флешмобу" шкодитиме нашим цілям": Чалий пояснив, чому не повертатиме Кавалерський хрест Польщі
16:35
Нацгвардія
"Їм буде важко". Командувач Нацгвардії обіцяє перекрити ворогу логістику в Криму
16:33
СБУ викрила 8 проросійських інтернет-агітаторів у різних регіонах України
16:01
віце-президент США Джей Ді Венс
Венс каже, що Іран погодився повернути інспекторів МАГАТЕ на свої ядерні об'єкти
15:36
ударний БПЛА
95% дронів для ЗСУ вироблені в Україні, ‒ Міноборони
15:23
Оновлено
Український Крим під російською окупацією
"Прогноз для туристів – несприятливий": Міноборони України оголосило, що закриває пляжний сезон в окупованому Криму
15:13
Видобував габро без плану і спецдозволу, збитки – понад 69 млн грн: підозру отримав експосадовець Кіровгеології
14:48
FPV дрони-перехоплювачі ODIN Win_Hit
Росіяни завдали удару по виробництву українських дронів "Генерал Черешня"
14:40
Оновлено
Олександр Лукашенко
Зеленський дав Лукашенку тиждень, щоб зняти ретранслятори. Як відреагували на ультиматум у Мінську
14:13
Оновлено
Кір Стармер
Прем'єр Великої Британії Стармер оголосив про відставку
14:09
Росія та Білорусь військові навчання
Представники білоруської опозиції фіксують факти підготовки Білорусі до участі у війні на боці Росії
14:08
спека
Аномальна спека в Європі спричинила перші смерті
14:02
Ольга Сопіт
Збірна України повторила національний рекорд за кількістю медалей на ЧЄ з фехтування
14:01
OPINION
Наземна операція в Ірані була б фатальною для Білого дому
13:53
Центр космічного зв’язку в Московській області, порт "Кавказ" і завод у Воронежі, що виробляє компоненти для ракет: Сили оборони вдарили по важливих цілях
13:51
Дональд Трамп і Сі Цзіньпін
"Відповідь на обурливий вчинок США": Китай запровадив санкції проти американських компаній
13:27
Почаївська лавра
ДЕСС перевірить Почаївську лавру на можливі зв'язки із забороненою в Україні релігійною організацією
13:01
Тулсі Габбард
Колишню очільницю розвідки США звинувачують у причетності до "культу", лідер якого нібито керував її політичною кар'єрою, - WP
12:32
Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх здобула золото на змаганнях у Нідерландах і продовжила унікальну серію
12:26
Олександр Рябека
Помер народний депутат V та VI скликань Олександр Рябека
12:15
Ексклюзив
Чорне море
Росія в Чорному морі може виконувати половину з можливих завдань, - капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Риженко
12:06
продукти магазин
Ціни на продукти зростатимуть навіть влітку: експерт дав невтішний прогноз
11:49
Юрій Федоренко
У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день, - командир бригади "Ахіллес" Федоренко
11:38
Колумбія
Ультраправий адвокат-мільйонер перемагає на президентських виборах у Колумбії
11:13
Ексклюзив
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
Рішення Навроцького консолідувало український політикум: Магда про конфліктну ситуацію навколо ордена Білого Орла
11:10
Оновлено
Запоріжжя. Наслідки атаки РФ 22.06.2026
РФ атакувала Україну: на Сумщині окупанти вбили трьох членів багатодітної родини, на Одещині на цивільному судні загинув іноземець
11:09
Оновлено
землетрус
Біля Криму зафіксували п'ять землетрусів за ранок
11:01
OPINION
Ціна імперських амбіцій: логістична катастрофа в Криму як дзеркало поразки Путіна
10:57
Ліонель Мессі у матчі Аргентина - Алжир, ЧС-2026
ЧС-2026. Аргентина та Франція роблять другий крок до плейоф: розклад матчів і трансляцій на 22-23 червня
10:51
Qatar oil
У Катарі стався вибух на підприємстві з переробки СПГ: понад пів сотні поранених, 18 людей вважають зниклими безвісти
10:43
У Києві запобігли масштабному теракту: двоє агентів ФСБ готували вибух біля адмінбудівлі
10:27
Сейм Польщі
У сеймі Польщі закликали зосередитися на майбутніх відносинах з Україною попри скандал з орденом Білого орла
10:06
долар євро валюта обмін
Курс валют на 22 червня: скільки коштує долар та євро в обмінниках
09:40
Аналітика
російські пускові установки міжконтинентальних балістичних ракет
Злив секретних документів пояснив, чому "Орєшнік" хибить на десятки кілометрів
Більше новин