Australian Open: Українки Цуренко та Костюк вийшли до третього кола

Українки Леся Цуренко та Марта Костюк вийшли до 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії

У середу, 17 січня, Цуренко, яка займає у світовому рейтингу 33 місце, перемогла Масарову (91) у двох сетах - 6:3, 6:4.

У 1/16 фіналу українка зустрінеться з другою ракеткою світу з Білорусі Аріною Сабаленко, яка виступає у Мельбурні у нейтральному статусі. Раніше Цуренко та білоруска зустрічалися двічі та обмінялися перемогами.

Марта Костюк (37) у другому колі здобула вольову перемогу на Елізе Мертенс (28) з Бельгії. Після поразки у першому сеті українка зрівняла рахунок та довела свою перевагу у третьому сеті на тайбрейку - 5:7, 6:1, 7:6 (10:6).

У 1/16 фіналу Костюк зустрінеться з переможницею матчу між бразилійкою Беатріс Хаддад Маєю (12) та "нейтральною" тенісисткою з РФ Марією Тимофеєвою (170).