Біатлон: Україна показала найгірший результат за 5 років у чоловічій естафеті на КС

Чоловіча збірна України фінішувала 18-ю на етапі Кубка світу в Рупольдингу та показала свій найгірший результат в естафеті за останні 5 років

У гонці 4х7,5 км Артем Прима, Дмитро Підручний, Денис Насико та Віталій Мандзин заробили два штрафних кола, використали 11 запасних патронів та посіли 18-те місце.

Від переможців з Норвегії українські біатлоністи відстали на 4 хв 44,5 сек. Срібло здобула Німеччина, бронзу - Італія.

Для чоловічої збірної України 18-те місце в естафеті стало найгіршим за останні п'ять років. У січні 2019 року на етапі Кубка світу в Обергофі, українців зняли з дистанції, коли лідери випередили їх на коло.