Біатлон: Українець перед ЧС показав найкращий результат сезону на етапі Кубка світу

Артем Прима став дев'ятим в короткій індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Антхольці та показав найкращий результат українців в особистих змаганнях у сезоні

В Італії на дистанції 15 км Прима заробив одну штрафну хвилину та відстав від переможця - норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо на 2 хв 38,8 сек та фінішував дев'ятим. Срібло виграв інший біатлоніст з Норвегії - Тар'єй Бьо, бронзу - Йоганнес Кюн з Німеччини.

Прима показав найкращий результат збірної України в сезоні в особистих гонках. До цього він належав Анастасії Меркушиній, яка стала десятою в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Ланцергайде (Швейцарія).

Етап Кубка світу в Антхольці є останнім перед чемпіонатом світу - 2024, який відбуватиметься з 7 до 18 лютого в чеському Нове Мєсто.