Біатлон: Жіноча збірна України показала найкращий результат сезону в естафеті КС

Українська команда посіла п'яте місце у жіночій естафеті на Кубку світу з біатлону в Рупольдингу

Українська команда показала успішний результат у стартовій гонці 5-го етапу Кубка світу з біатлону, який стартував у німецькому Рупольдингу.

У жіночій естафеті, де Україну презентували Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко та Христина Дмитренко, наші біатлоністки показали п'ятий результат і подолали дистанцію за 1 годину та трохи більше ніж 10 хвилин.

Петренко завершила перший етап естафети на 3 місці й відстріляла без помилок. Джима показала аналогічний результат. На третьому етапі Меркушина використала 3 додаткові патрони й передала естафету шостою.