Суперкубок УЄФА: "Манчестер Сіті" здолав "Севілью" у серії пенальті

У середу, 16 серпня, англійський "Манчестер Сіті" переміг іспанську "Севілью" у фіналі Суперкубка УЄФА – основний час закінчився з рахунком 1:1, але містяни були кращими у серії пенальті

За рівного першого тайму забити вдалося "Севільї". Чудову комбінацію іспанців на 25-ій хвилині замкнув головою Ен Несірі. Далі гра рухалась за сценарієм "Севільї", яка, до того ж мала декілька моментів, аби подвоїти рахунок. Але спрацювало давнє правило: коли не забиваєш ти – забивають тобі. На 63-ій хвилині після прицільного навісу Родрі м'яч перелетів Холанда, але потрапив точно на голову Палмеру, який в протихід воротарю спрямував його у дальній кут.

Далі ініціатива перейшла до "Манчестер Сіті", які мали декілька моментів, аби завершити матч перемогою в основний час, але неточність та сейви Буну перевели матч у серію пенальті.

Під час футбольної лотереї команди були точними аж до п'ятого удару. Англійці свій забили, а от у іспанців схибив Гудель.

Відтак "Манчестер Сіті" вперше у своїй історії став переможцем Суперкубка УЄФА. А Пеп Гвардіола додам ще один кубок до своєї чисельної колекції перемог.