Пресреліз

У Берліні презентували результати благодійного проєкту для переселенців FutUkraine Centre

12 березня, 2025 середа
22:29

Благодійний проєкт для ВПО FutUkraine Centre презентували у Берліні в рамках ініціативи Cafe Kyiv: цей щорічний захід відбувся 11 березня у столиці Німеччини втретє та став одним із ключових майданчиків для обговорення майбутнього України і Європи

Зміст

Формат зустрічі  об’єднує політиків, громадських діячів, експертів та представників міжнародних організацій. Теми панельних дискусій – збереження демократії, безпека Європи та світу, відновлення України. 

Голова ГО "Альянс розвитку", національна координаторка проєкту FutUkraine Centre Марія Маківничук разом з  партнером з Німеччини Гаральдом Клімом (peer leader international) представили результати дев’яти місяців роботи проєкту трьох українських містах: Тернополі, Рівному та Луцьку. Заходи проєкту - це переважно безоплатні курси з перекваліфікації, а також мистецькі та спортивні заняття, екскурсії.  Завдяки ним внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці громад знайомляться, навчаються, взаємодіютть.  

"Участь у Café Kyiv в Німеччині  – це для нас додаткова нагода заявити міжнародній спільноті про ідеї, потреби, пропозиції. А також знайти партнерів, меценатів, посилити підтримку нашої держави та її громадян. Мене вразила велика кількість людей, які хочуть допомогти Україні й українцям. Щоб взяти участь у заході люди біля входу очікували в черзі по 3 години", - ділиться Марія Маківничук. За її словами, українці за кордоном обʼєднуються, щоб ефективніше допомагати.  У дискусіях цьогорічного Café Kyiv обговорювали роль молоді у розвитку країн, підтримку армії, допомогу біженцям, можливості порятунку людей, які опинилися в окупації.

Проєкт FutUkraine Centre розпочався у червні 2024 року за підтримки Тайваню та за сприяння народного депутата Миколи Княжицького. Мета - допомогти внутрішньо переміщеним особам і місцевим громадам в Україні. Перш за все - це сприяння в комунікації, адаптації на новому місці, пошуку роботи, здобутті освіти та вчасному отриманні психологічної підтримки. 

Раз на три місяці у центрах трьох міст України оновлюється графік корисних для ВПО заходів, залучаються фахові спеціалісти з професійного навчання.  За шість місяців тренінгами та інтеграційними зустрічами вдалося охопити понад 1,5 тисячі осіб. А загальна кількість відвідувань перевищила 6 тис. 

"Наша мета – інтеграція, соціалізація та відновлення кожної людини, - наголошує Марія Маківничук. -  Ми об’єднуємо ресурси, щоб зміцнити громадянське суспільство та допомогти Україні вистояти й відбудуватися. Результати роботи презентували перед аудиторією Café Kyiv і вдячні за увагу та за надійну допомогу Німеччини й усієї Європейської спільноти".

Для участі у тренінгах FutUkraine Centre, слід пройти реєстрацію та залишити заявку на одній із платформ:
Фейсбук: Луцьк, Тернопіль, Рівне та  Інстаграм: Луцьк, Тернопіль, Рівне.
 

Теги:
Читайте також:
Київ
+14.5°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
22 липня
22:58
Ексклюзив
Олег Рибачук
Рибачук: Зеленський призначив Драпатого головкомом під тиском, тому не може мати з ним довірливих стосунків, як із Сирським
22:56
прапор, Євросоюз
ЄС поки не зміг досягти згоди щодо запровадження 21-го пакета санкцій проти РФ
22:51
Рада безпеки ООН
Україна скликає Радбез ООН через російські атаки на цивільні судна, — Сибіга
22:24
Оновлено
Війна з Росією
Швидкий "ХОТ ДОГ": новий перехоплювач вже збив 300 ворожих цілей. На фронті 211 боїв
22:16
Міненерго
Тарифи на енергетичні послуги залишаться замороженими до кінця воєнного стану, — Міненерго
22:15
Ексклюзив
Михайло Драпатий
Драпатий знає, що таке солдатське життя і як зберегти людей, - полковник Вдовиченко
22:07
Держдума Росії
Держдума Росії дозволила бандитам та учасникам злочинних угруповань укладати контракти на війну з Україною
21:47
Ексклюзив
Віталій Портников
Портников: Оцінити роботу Драпатого можна буде через 4-6 місяців
21:42
Консульство України у Познані
У Познані відкриють нове Консульство України
21:25
Ліндсі Грем під час останнього візиту до Києва
Зеленський планує поїздку до США на похорон Ліндсі Грема, — ЗМІ
21:02
Затримання російського судна з тіньового флоту
ЄС посилює тиск на російський тіньовий флот, — Каллас
20:52
Володимир Зеленський
Нове військове командування готує модернізацію Сил оборони України — Зеленський
20:45
Ексклюзив
У США назвали призначення Драпатого "монументальним тестом" для командування ЗСУ, - американіст Довгополий
20:39
Попри звільнення Сирського, мітинги у Києві та Львові тривають: учасники вимагають повернути Федорова
20:34
Зустріч Володимира Зеленського зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером
"Мир потрібен – мир з гідністю". Зеленський у Києві зустрівся з представниками Трампа Віткоффом та Кушнером
20:15
Ексклюзив
Михайло Драпатий
Європейські партнери не розуміють причин зміни уряду та керівництва ЗСУ, - журналістка Висоцька
20:10
Мадяр повідомив про ураження 13 енергооб'єктів у Криму та на ТОТ
20:01
OPINION
Чому Росія поквапливо продає своє золото
19:53
Габор Балінт Надь
Справа Ощадбанку. Генеральний прокурор Угорщини подав у відставку
19:52
Ексклюзив
Новий головком має прискорити технологічну трансформацію ЗСУ, - генерал-майор запасу Гаврилов
19:39
PR
Віталій Кіро
Віталій Кіро: Ера "живого" пошуку: як штучний інтелект перебудовує ринок нерухомості для кожного з нас
19:34
ЄвропейськийСоюз, ЄС, Европарламент
Угорщина заблокувала затвердження переговорних кластерів для України та Молдови
19:17
НАБУ
Розкрадання 102 млн грн на захисті для танків. НАБУ та САП завершили розслідування гучної справи
18:59
кримінал
У Польщі судитимуть жінку за напад на українських підлітків біля басейну
18:53
Володимир Зеленський та Метью Вітакер
Зеленський зустрівся із Послом США при НАТО Метью Вітакером
18:52
Джеффрі Епштейн
У Франції знайшли мертвим пособника Епштейна, який вербував жінок
18:37
Трамп Інфантіно
Трамп хоче зробити голову ФІФА Інфантіно Генеральним секретарем ООН
18:17
США - Іран
США пообіцяли відповісти на атаки Ірану в Ормузькій протоці
17:58
Огляд
Володимир Зеленський призначив Олександра Поклада т.в.о. голови СБУ
Хто такий новий керівник СБУ Олександр Поклад і які ризики містить його призначення
17:52
Аналітика
Національний банк України
Під підозрою навіть фірми з надто молодими керівниками: банки отримали від НБУ нові критерії ризиків для фінмоніторингу бізнес-клієнтів
17:43
МВФ
В Україні можуть почати підвищувати тарифи на світло і газ уже з 2027 року, - МВФ
17:40
Оновлено
Атаки РФ 22 липня: на Одещині загинула жінка, на Київщині, у Харкові та Запоріжжі є поранені, на Чернігівщині знеструмлення
17:05
OPINION
блог Тарас Шамайда
Чи поверне Зеленський Федорова у Міноборони
16:53
У Києві прощаються з журналістом "Українського радіо" Олександром Куцаком
16:35
Михайло Драпатий
Найближчим часом новий головнокомандувач розпочне кадрові зміни, - військовий аналітик Гетьман
16:30
Балістична ракета FP-7
Біля берегів Норвегії знайшли ймовірні уламки російської ракети
16:12
Новини компаній
blago стала генеральним партнером Lviv Fashion Wee
blago стала генеральним партнером Lviv Fashion Week: компанія підтримуватиме розвиток української модної індустрії
15:26
новини Закарпаття
У Києві оголосили підозру директору товариства через привласнення коштів на захист енергооб'єкта
15:13
Зеленський
Офіційно: Зеленський звільнив Сирського, Драпатого і Гнатова та призначив на нові посади Драпатого і Скибюка 
14:57
Віктор Орбан
Орбан оголосив боротьбу з "автократичним режимом" партії прем'єра Угорщини
Більше новин