Світоліна несподівано програла на Канарах у матчі, який перервали через темряву

Матч української тенісистки Еліни Світоліної проти Марії Каміли Осоріо Серрано, який перервали через погане освітлення на корті, закінчився перемогою колумбійки

Вчора, 19 жовтня, на турнірі WTA в іспанському місті Тенерифе, що розташовано на Канарських островах, Світоліна виграла у Осоріо Серрано перший сет - 7:5. Другу партію довелося відкласти на сьогодні через те, що стало темно, а освітлення на арені виявилося недостатнім, аби завершити поєдинок ввечері.

Матч між українкою та колумбійкою закінчився поразкою Світоліної. Наша тенісистка поступилась у другому і третьому сетах - 3:6, 2:6.

Матч тривав 2 години 3 хвилини. Світоліна зробила 2 подачі навиліт, допустила 2 подвійні помилки, виграла 7/14 геймів на своїй подачі.

Це була перша зустріч між тенісистками.

Tenerife Ladies Open

Перше коло

20 жовтня

Еліна Світоліна (Україна) - Марія Каміла Осоріо Серрано (Колумбія) 7:5, 3:6, 2:6.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb