Світоліна вийшла до півфіналу Олімпіади-2020

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу Олімпійський ігор у Токіо

У 1/4 фіналу перша ракетка України перемогла італійку Камілу Джорджі - 6:4, 6:4.

Еліна Світоліна стала першою в історії українською тенісисткою, яка дісталася півфіналу в одиночному розряді.

За вихід до фіналу Світоліна посперечається з переможницею матчу між Паулою Бадосою Гільберт з Іспанії та Маркетою Вондроушовою з Чехії.

Загалом збірна України здобула на Олімпіаді-2020 три бронзові нагороди. Медалі виграли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів та Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb