Циганков допоміг "Жироні" перемогти у каталонському дербі

Український футболіст Віктор Циганков зіграв за "Жирону" у переможному матчі чемпіонату Іспанії проти "Еспаньйолу"

Циганков вийшов у стартовому складі на гру двох команд з Каталонії та відіграв до фінального свистка. Українець допоміг "Жироні" перемогти сусідів з Барселони з рахунком 2:1.

На 53-й хвилині її вивів вперед Арнау Мартінес. На 74-й хвилині Мартін Бретвейт зрівняв рахунок. Незабаром "Еспаньйол" залишився у меншості через вилучення Серхіо Гомеса. "Жирона" скористалася чисельною перевагою на 88-й хвилині, коли пенальті реалізував Крістіан Стуані.

"Жирона" переграла "Еспаньйол" 2:1, набрала 34 очка та займає 10-те місце. Барселонці мають 27 пунктів та йдуть 17-ми.

Загалом Віктор Циганков зіграв за "Жирону" 7 матчів, забив 3 голи та віддав 3 результативні передачі.