Циганков зробив результативну передачу в матчі чемпіонату Іспанії

Український футболіст "Жирони" Віктор Циганков віддав результативну передачу в матчі чемпіонату Іспанії проти "Атлетика"

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонців та віддав результативний пас на Алейша Гарсію на 4-й хвилині. До перерви "Жирона" відзначилася ще двічі - у свої ворота забили Оскар де Маркос та Мікель Весга. "Атлетик" до перерви відповів лише точним ударом Юрі Берчіче.

Наприкінці гри команда з Більбао ще більше скоротила відставання, коли забив Рауль Гарсія. На той час Циганкова вже не було на полі - українця замінили на 80-й хвилині.

Загалом в активі Віктора Циганкова після переходу з "Динамо" до "Жирони" 1 гол та 2 результативні передачі в 4-х матчах.

"Жирона" перемогла "Атлетик" 3:2, набрала 30 очок та займає 10-те місце. "Атлетик" з 32 пунктами йде 7-м.

Чемпіонат Іспанії

23-й тур

26 лютого

"Атлетик" - "Жирона"  2:3

Голи: Берчіче, 35, Рауль Гарсія, 89 - Алейш Гарсія, 4, де Маркос, 19, Весга, 45+1