"У фільмі "Церква без Христа" ми розкажемо про сьогодення злочинної діяльності російської церкви в Україні", - Княжицький

Народний депутат Микола Княжицький на міжнародному форумі Via Carpatia розповів про фільм "Церква без Христа", який закликає прийняти Закон 8221 про заборону московської церкви

"Це насправді політичний фільм, який захищає не ту чи іншу партію, а мої погляди і мій Закон 8221, який підписали представники більшості політичних сил, за виключенням колишніх ОПЗЖ. Зокрема, Закон підтримали "Європейська Солідарність", "Слуга Народу",  "За майбутнє", "Довіра", "Батьківщина"", - повідомив Княжицький в етері телеканалу "Еспресо".

Крім того, що цей фільм закликає прийняти Закон, він надзвичайно цікавий. Фільм презентуватиметься сьогодні в Франківському кінотеатрі "Люм'єр" о 15:30, а вже о 18:00 його можна буде переглянути на ютуб-каналі Миколи Княжицького.

"Ми сподіваємось, що ви захочете подивитися цей фільм, він дуже цікавий і надзвичайно емоційний. Ми побували в різних куточках України від Заходу до Сходу. Ми розповідаємо про злочини російської православної церкви в Україні. Ми знімали людей, які забороняли перші церкви, матерів загиблих воїнів, які боролися за українську церкву", - додав нардеп.

У фільмі будуть задіяні громади, які перейшли в українську церкву. Це не лише про історію, а й про сьогодення злочинної діяльності російської церкви в Україні. 

"Думаю, вам буде цікаво і переконаний, що ви станете нашими союзниками для прийняття Закону 8221", - резюмував Микола Княжицький.

Перебуваючи на міжнародному форумі Via Carpatia, народний депутат розповів про основну мету його проведення.

"Головне, що Via Carpatia живе. Метою Via Carpatia є об'єднувати людей, зокрема тих, які хочуть змін в Україні. Ми проводимо цьогоріч форум у Франківську і бачимо як багато людей з різних громадських організацій ("Альянс розвитку", "Всеукраїнський демократичний форум", "Нова Полтава", мережа фондів "Мрія") роблять багато для військових та їхніх родин, тимчасово переселених осіб й для тих, хто змушений був покинути свої домівки. Ми насправді вчимо суспільство любити один одного, довіряти один одному, бо тоді це має передаватися на владу", - підкреслив Княжицький.