Європейські ігри-2023: Який вигляд має медальний залік

За підсумками другого змагального дня Європейських ігор-2023 збірна України з 5 золотими, 3 срібними та 3 бронзовими нагородами займає 4 місце у медальному заліку

У п'ятницю, 23 червня, у Кракові в карате золото збірній України у категорії до 75 кг приніс Андрій Заплітний. Аніта Серьогіна у вазі до 61 кг виграла срібло.

У веслуванні на байдарках та каное Людмила Лузан виборола срібну медаль на дистанції 200 м, а Дмитро Даниленко, Олег Кухарик, Ігор Трунов та Іван Семикін стали другими на байдарці-четвірці.

Стрибун потрійним в довжину Владислав Шепелєв приніс Україні першу медаль у легкій атлетиці.

Збірна України у медальному заліку опустилася з першої на четверту позицію. Лідерство з 9 золотими, 5 срібними та 4 бронзовими нагородами захопила Іспанія. Другою йде Італія (8-8-9), третьою — Польща (6-2-4).