Україна завершила Універсіаду-2023 у топ-20 медального заліку

Збірна України здобула на зимовій Універсіаді-2023 у Лейк-Плесіді 1 золоту, 1 срібну та 4 бронзові нагороди та посіла у медальному заліку 18 місце

На Всесвітніх студентських спортивних іграх у США збірна України виборола 6 медалей.

Золото нашій команді приніс сноубордист Михайло Харук в паралельному слаломі-гіганті. Також на його рахунку бронза в паралельному слаломі.

Біатлоніст Дмитро Грущак виграв срібло у гонці переслідування. Бронзові нагороди також отримали біатлоністи Юлія Городна та Степан Кінаш в одиночній змішаній естафеті, сноубордистка Надія Гапатин у паралельному слаломі та Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк в командних змаганнях з лижного двоборства.

В загальному медальному заліку Україна фінішувала 18-ю. Перемогла Японія, яка виграла 48 нагород - 21 золоту, 17 срібних та 10 бронзових.

Стежте за подіями в Україні та світу разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb