Україна здобула дві медалі в останній день ЧЄ-2023 з боротьби

Ярослав Фільчаков приніс збірній України срібло, а Парвіз Насібов виграв бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

У заключний день ЧЄ-2023 у Загребі Ярослав Фільчаков у категорії до 82 кг поступився у фіналі  Бурхану Акбудаку з Туреччини. Сутичка завершилася з рахунком 3:3, але суперник останнім виконав результативний прийом.

Парвіз Насібов завершив поєдинок за бронзу з румуном Міхаєм Міхутом з рахунком 1:1 та отримав нагороду завдяки тому, що пізніше набрав свій бал.

Срібло та бронза виявилися єдиним нагородами на ЧЄ для наших борців греко-римського стилю, який пропустив лідер збірної України та олімпійський чемпіон у категорії до 87 кг Жан Беленюк.

Жіноча збірна України в Хорватії здобула дві золоті, три срібні та одну бронзову нагороду та посіла 1-ше місце у командному заліку турніру.

Золото виграли Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) та Ірина Коляденко (до 62 кг). Срібло вибороли Оксана Лівач (до 50 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 59 кг) та Алла Белінська (до 68 кг). Бронзу отримала Тетяна Сова (до 65 кг).

Ще три медалі на рахунку представників вільного стилю у чоловічих змаганнях. Василь Михайлов переміг у вазі до 79 кг.  Бронзові нагороди - у Еріка Арушаняна (до 65 кг) та Ігоря Никифорука (до 70 кг).