Україна зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною у відборі ЧС-2022

У відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України зіграла у Львові внічию з Боснією і Герцеговиною

Збірна України вдало розпочала матч на "Арені Львів" та повела у рахунку на 15-й хвилині. Віктор Циганков увірвався до штрафного майданчика зліва та прострілив на дальню штангу на Андрія Ярмоленка, який переправив м'яч у ворота.

Боснія і Герцеговина відігралася на 77-й хвилині, коли після передачі Мирослава Стевановіча справа в один дотик, з меж штрафного майданчика точно пробив Анел Ахмедходжіч.

Україна зіграла з Боснією і Герцеговиною внічию 1:1, набрала 9 очок та займає в групі D дурге місце. Боснійці з 7 пунктами четверті. Лідирує з 12 балами Франція, Фінляндія з 8 пунктами третя, Казахстан має 3 очка та замикає турнірну таблицю.

Заключний матч групового раунду відбору ЧС-2022 збірна України зіграє 16 листопада у Зениці також проти Боснії і Герцеговини.